у сім'ї шестеро дітей до того ж вік кожного з них виражається простим числом. П'ятеро з них

відповідно на 2, 6, 8, 12 і 14 років старші за молодшого. скільки найменшому?​

Ответы на вопрос

Отвечает Просина Диана.

Методом подбора:

2 и 3 - не подходят

5 - простое число (младший)

5 + 2 = 7 - простое число (следующий)

5 + 6 = 11 - простое число (следующий)

5 + 8 = 13 - простое число (следующий)

5 + 12 = 17 - простое число (следующий)

5 + 14 = 19 - простое число (старший)

Ответ: 5 лет младшему.