славетна Марія Павлівна думав засіяти квітами клумби у вигляді квадрата але довжину сторони не може

визначити однак їй відомо що периметр прямокутника одна сторона якого 10 м а інші 4 м довжина має такий самий периметр що й квадрат Знайдіть довжину сторони квадратної клумби​

Ответы на вопрос

Отвечает Самарская Ангелина.

Ответ:

Сторона квадратной клумбы 7м

Пошаговое объяснение:

P пр. = (a+b)*2

Найдём периметр прямоугольника

Рпр.= (a+b)*2

Рпр. = (10+4) *2

Рпр. = 14*2

Рпр. = 28

Периметр прямоугольника 28 м  По условию задачи, периметр квадрата такой же.

Ркв. = 4а

Ркв. = 28

4а= 28

а= 28/4

а = 7

Сторона квадратной клумбы 7м