Одна сторона чотирикутника дорівнює 12 см, друга - 18 см, третя - 21 см, а четверта - на 9 см

коротша за третю. Знайди периметр даного чотирикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Чепракова Леся.

Ответ:

63

Пошаговое объяснение:12+18=30   30+21=51     21-9=12    51+12=63