Одне питання 6. (3 бали) Власна швидкість човна дорівнює 15 км/год, а швидкість течії річки - 3

км/год. Який шлях подолає човен за 2 год руху проти течії річки і 3 год руху за течією річкивсьо?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Кирилл.

15-3=12 (км/год) швидкість човна проти течії

15+3=18 (км/год) швидкість за течією

12*2=24 (км) подолає човен проти течії

18*3=54 (км) подолає човен за течією

24+54=78 (км) всього

Відповідь: 78 км.