R=4 знайти довжину кола​


Ответы на вопрос

Отвечает Наурызбаева Сабина.

Ответ:

Спочатку надо знайти діаметр

d=2r; d=2*4=8.

довжина кола: C= π*d. π ≈ 3,14

C=3.14*8=25,12

Відповідь: C=25,12