Периметр трикутника дорівнює 72 см. Знайдіть сторони цього трикутника, якщо вони пропорційні

числам 2, 3 і 4.​

Ответы на вопрос

Отвечает Крюкова Дашка.

Ответ:

16 см, 24 см, 32 см

Пошаговое объяснение:

2х + 3х + 4х = 72

9х = 72

х = 72 ÷ 9 = 8

х = 8

2х(1 сторона) = 8 × 2 = 16 см

3х(2 сторона) = 8 × 3 = 24 см

4х(3 сторона) = 8 × 4 = 32 см