Сторона квадрата дорівнює 8 см. Знайдіть довжину прямокутника, периметр якого дорівнює периметру

квадрата, якщо його ширина – 6 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Патрахов Димас.

Ответ:

10 см

Пошаговое объяснение:

Периметр квадрата:

Сторона квадрата а=8

Р=4а

Р квадрата и периметр прямоугольника = 4*8= 32 см

Периметр прямоугольника:

а- ширина (6 см)

в - длина

Р=(а+в)*2

(а+в)*2=32

(6+в)*2=32

6+в=32/2

6+в=16

в=16-6

в=10