У 6-А класі навчається 40% шестикласників ,у 6-Б-8/25 усіх учнів,а у 6-В решта 28 учнів.Скільки

учнів в усіх шостих класах?​

Ответы на вопрос

Отвечает Балай Артём.

Нехай у шостих класах х учнів, тоді у 6А 0,4х учнів, у 6Б 8х/25 учнів. Маємо рівняння:

х-0,4х-8х/25=28

6х/10 - 8х/25 = 28

30х - 16х = 1400

14х = 1400

х=100

Відповідь: 100 учнів.