5. Амалдардың орындалу тәртібін анықтап, оларды есепте. (35-5): 563 : 9+ (450 + 90)45:9+ 72:93.5+

(456 - 400)81 : (95 - 86)1000 - (67 +33) : 1(456 + 449) + 275. (567 - 558) + 1009:3+5 (68-64)36:6+ (590 - 580)​

Ответы на вопрос

Отвечает Осипенко Костя.

N5.

(35-5):5=30:5=6

45:9+72:9=5+8=13

81:(95-86)=81:9=9

(456+449)+27=905+27=932

9:3+5×(68-64)=3+5×4=3+20=23

63:9+(450+90)=7+540=547

3×5+(456-400)=15+56=71

1000-(67+33):1=1000-100:1=900

5×(567-558)+100=5×9+100=145

36:6+(590-530)=6+60=66