З двох Міст одночасно один одному вирушили два потяги, Швидкість одного з них 64 км/год а другий в

1⅓ рази менше яка буде відстань між потягами через 1¼ годин після виїзду​

Ответы на вопрос

Отвечает Сулейманова Мадина.

Ответ:

1) 64 : 1 1/3 = 64 : 4/3 = 64 · 3/4 = 16 · 3 = 48 км / год-Швидкість іншого поїзда;

2) 64 + 48 = 112 км/год - швидкість зближення;

3) 112 · 1 1/10 = 112 · 1,1 = 123,2 км-проїдуть разом за 1 1/10 год;

4) 207 - 123,2 = 83,8 км-відстань між поїздами через 1 1/10 год