Периметр трикутника дорівнює 30 см.Перша сторона-14см, друга n см.Склади вираз для знаходження

третьої сторони.Обчисли довжину третьої сторони, якщо n= 6 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Прусова Настя.

Ответ:

3 сторона равна

30-(14+6)=10

Отвечает Блюменкранц Карина.

Ответ: вираз (14+n+x)

Пошаговое объяснение: 1 варіант

n=6 см., то 14+6+x= 30

20+x=30

x= 30-20

x=10

2 варіант

1) 14+6=20

2) 30-20=10