Достатній рівень (3 бали) 7. Клумба має форму круга, радіус якого дорівнює 3 м. Чи вистачить 1 кг

насіння газо-иної трави, щоб засіяти цю клумбу, якщо витрати насіння становлять 30 г на 1 м?​

Ответы на вопрос

Отвечает Черненко Анна.

Ответ:

вистачить

Пошаговое объяснение:

За умовою:

r= 3 м

30 г насіння на 1 м²

Чи вистачить 1 кг насіння

Знайдемо площу клумби

S= πr²

S= 3,14 * 3²= 3,14 * 9 ≈ 28,26 м²

Складемо пропорцію

1 м ²- 30 г

28,26 м²- х г

х= 28,26 * 30 : 1 = 847,8 г насіння необхідно , щоб засіяти клумбу

1 кг = 1000 г

1000 г >  847,8 , отже

1 кг насіння вистачить , щоб засіяти цю клумбу .