Одне з чисел складає 2/3 другого. У скільки разів друге число більше за перше?​


Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Полина.

Ответ:

в 1,5 рази.

Пошаговое объяснение:

нехай х- друге число, а 2/3х- перше число

х : 2/3х=1: 2/3=3/2=1,5