Знайди числа а, b i c, якшо відомо, шо а : b=2: 3, а : с - 1 : 7/4 a сума чисел b i c дорівнює 26.


Ответы на вопрос

Отвечает Шарафутдинов Дима.

Ответ:

a = 8

b = 12

c = 14

Пошаговое объяснение:

За умовою задачі складемо систему рівнянь:

\left \{\begin{array}{l} \dfrac{a}{b}  = \dfrac{2}{3}  \\ \dfrac{a}{c}  = \dfrac{4}{7} \\ b + c = 26\end{array} \right \left \{\begin{array}{l} b  = 1,5a  \\ c = 1,75a \\ b + c = 26\end{array} \right \Longrightarrow 1,5a + 1,75a = 26

1,5a + 1,75a = 26

3,25a = 26|:3,25

a = 8

b = 1,5a = 1,5 * 8 = 12

c = 1,75a = 1,75 * 8 = 14