Автомобіль проїхав 5/8 усього шляху, що становить 20 км. Знайти ДОВЖИНУ ВСЬОГО ШЛЯХУ. СРОЧНО

ПОМОГИТЕ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Гуль Алина.

20 км - 5/8 пути (часть целого)

Весь путь - 8/8 = 1 (целое)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

20 : 5/8 = 20 · 8/5 = 4 · 8 = 32 км - весь путь.

Ответ: 32 км.