8 Суреттегі картиналардың ауданын, қоршауының пери-метрін есепте.80 CM40 см90 см60 см20 см80 CM​


Ответы на вопрос

Отвечает Власова Анна.

Ответ:

P=(80+40)•2=240

P=(90+60)•2=300

P=(20+80)•2=200