Костюм коштував 1600 грн. Його ціну підвищили на 20%. ЯкоюСтала ціна костюма післяпідвищення?​


Ответы на вопрос

Отвечает Бурий Тарас.

Ответ:

1600*20/100= 320, это эти 20% , плюс 1600, то есть костюм стал стоить 1600+320= 1920

Отвечает Молчанова Рита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1600 грн - 100%

х    грн     - 20%

х=1600*20%:100%

х= 320 грн  

1600+320 = 1920 грн стала ціна костюма після  підвищення