Коло арени цирку має довжину 43,96 м. Знайти площу арени.​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола дорівнює: C = 2πR

Знайдемо радіус: R = С/2π= 43,96/ (2π) = 43,96/6,28 = 7 см

Площа круга дорівнює:

S = πR² =  π *7² = 3,14 *49 = 153,86 см²