Срочно допоможіть. Кінь пробігши по колу арени цирку 15 разів, долає відстань, що приблизно

дорівнює 612 м. Знайдіть площу арени цирку. Усі обчислення виконуйте з точністю до сотих.

Ответы на вопрос

Отвечает Рудницький Славік.
612:15=40,8 м - довжина кола
R=40.8\2пі=40.8:6,28=6,5 м - радіус кола
S=піR²=3,14*(6,5)²=3,14*42,25=132,665м²
Відповідь: 132,665 м²