Від твого будинку до будинку твого друга/подруги сани Діда Мороза мчали рівномірно зі швидкістю 14

м/с протягом 25 с. Потім до будинку твоєї вчительки (бо вона теж була слухняна цілий рік) сани рухались протягом 40 с, зменшивши швидкість на 2/7 від попередньої. На скільки менше метрів про-мчали сани Діда Мороза між твоїм будинком і будинком твого друга/подруги,ніж між будинками твого друга/подруги та будинком твоєї вчительки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Александрин Богдан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

14* 25= 350 м відстань між твоїм будинком і будинком твого друга

14- 2/7= 13 5/7 м/с зменшена швидкість

13 5/7*40=96/5* 40= 768 м відстань до будинку вчительки

768- 350= 418 м на стільки менше метрів промчали сани Діда Мороза між твоїм будинком і будинком твого друга/подруги,  ніж між будинками твого друга/подруги та будинком твоєї вчительки