Соломійка від дому до Будинку творчості рухалася рівномірно про- тягом 15 хв зі швидкістю 64 м/хв.

Цей же шлях додому вона подолала за 20 хв. На скільки метрів за хвилину повільніше рухалася Соломійка 3 Будинку творчості додому, ніж від дому до Будинку творчості?

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Диана.

Ответ: на 16 м/хв

Пошаговое объяснение:

1) 15*64=960 (м)
2) 960:20=48 (м/хв)

3) 64-48=16 (м/хв)