У трьох перших Задачакласах по 4 від- на кратнемінники, а у двох порівнян-четвертих кла-ня

двохсах по 3 від часток.мінники. У скіль-ки разів більшевідмінників у пер-ших класах, ніжу четвертих?с​

Ответы на вопрос

Отвечает Колмаков Кирилл.

Ответ:

Відповідь: у 1 класах у 2 рази більше відмінників, ніж у четвертих.

Пошаговое объяснение:

1) 4*3=12 (в.) - в перших класах

2) 2*3=6 (в.) - в четвертих класах

3) 12/6=2 (р.) - більше відмінників у 1 класах.

(від відповідача)

* - множення

/ - ділення