1. Бұрыс бөлшектерді теріп жазып аралас санға айналдыру:4/9, 8/3, 29/12, 77/10, 35/38​


Ответы на вопрос

Отвечает Сорокина Екатерина.

бұрыс бөлшектер: 8/3,29/12,77/10

аралас бөлшек:8/3=2×2/3

29/13=2×5/12

77/10=7×7/10