Ондық бөлшек. Ондық бөлшектерді оқу және жазу. Ондық бөлшекті жайбөлшекке айналдыру. 3-сабақЖай

бөлшектерді тиісті ондық бөлшектүрінде жазылуымен сәйкестендір.10,08430,241о0,75520,2525​

Ответы на вопрос

Отвечает Ушаков Степан.

Ответ:

0,08=2/25

0,2=1/5

0,25=1/4

0,5=1/2

0,75=3/4

1=1/1

2=2/1

3=3/1

4=4/1

25=25/1

Пошаговое объяснение: