Ондық бөлшек. Ондық бөлшектерді оқу және жазу. Ондық бөлшекті жайбөлшекке айналдыру. 3-сабақЖай

бөлшектерді қысқартып, ондықбөлшек түрінде жаз.355656160​

Ответы на вопрос

Отвечает Сивков Кирилл.

Ответ:

35/10=3.5

56/10=5.6

56/10=5.6

160/10=16

Пошаговое объяснение: