3клас Ширина прямокутника 4см.Це у 2 рази менше ніж його довжина.Знайди його периметр​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Владимир.

Ответ:

Сори, не знаю украинский, но ответ 24

Пошаговое объяснение:

1) 4*2 = 8 - длинна

2) 4+8*2 = 24 - периметр

Отвечает Шувалов Евгений.

Ответ:

P=24см

Пошаговое объяснение:

якщо ширина =4 , а довжина в 2 рази більше, то довжина=4×2=8см

P=(a+b)×2, де а - ширина, b - довжина

P=(4+8)×2= 24см