Обчисліть площу кільця, якщо радіус зовнішнього кола дорівнює 6 см, а внутрішнього - 4​


Ответы на вопрос

Отвечает Щукин Владислав.

Решение:

Щоб знайти площу кільця, треба від площі зовнішнього кола відняти площу внутрішнього кола.

Площа кола знаходиться за формулою S = \pi R^2

Знайдемо площу внутрішнього кола:

S = \pi 4^2 = 16\pi см^2

Знайдемо площу зовнішнього кола:

S = \pi 6^2 = 36\pi см^2

Тепер ми можемо знайти площу кільця:

S = 36\pi - 16\pi  = 20\pi см^2

Отвечает Николаева Ариша.

Ответ: 10*pi см^2. См фото.

Пошаговое объяснение: