Обчисліть діаметр кола, площа якого 1600π м2помогите у меня сейчас контоша Т^Т​


Ответы на вопрос

Отвечает Барабанов Данил.

Решение:

Спершу знайдемо радіус кола. Знайти його, знаючи площу кола, можна за формулою:

R = \sqrt{\frac{S}{\pi } }

Маємо:

R = \sqrt{\frac{1600\pi }{\pi }} = \sqrt{1600} = 40 см

D = 2R, тобто діаметр кола дорівнює двом радіусам. Отже, діаметр кола дорівнює:

D = 2 * 40 = 80 см