ПОТО болатындай5. а) Қабырғалары 2 см мен 4 см және 1 см мен 7 смтәсілмен есептеп

шығар.төртбұрыштар сал. Осы тіктөртбұрыштардың периметрін өрт​

Ответы на вопрос

Отвечает Ширяева Маша.

1)

А-4см

В-2см

Р-?

Р=(4+2)•2=12см

2)

А-7см

В-1см

Р-?

Р=7+1+7+1=16см

P.S:тіктөртбұрышты өздерін саласындар)