Периметр трикутника дорівнює 101 см, а його сторони пропорційні числам 2, 5 і 6. Знайти сторони

трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Швецов Санек.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Перша сторона буде 2х см

Друга сторона буде 5х см

Третя сторона трикутника буде 6х см.

Складаємо рівняння.

2х+5х+6х=101

13х=101

х=101/13

х=7ціл10/13

2*101/13=202/13=15ціл7/13 см перша сторона трикутника.

5*101/13=505/13=38ціл11/13 см друга сторона трикутника.

6*101/13=606/13=46ціл8/13 см третя сторона трикутника.

Відповідь: 15ціл7/13см перша сторона трикутника; 38ціл11/13 см друга сторона трикутника; 46ціл8/13см третя сторона трикутника.