Довжина прямокутника в 2 рази більша за його ширину, а периметр дорівнює 60 м. Знайдіть площу

прямокутника і виразіть її в арах. У відповіді вкажіть тільки число.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Настя.

Нехай ширина прямокутника дорівнює х метрам. За умовою довжина прямокутника буде 2 * х метри.

Периметр прямокутника розраховується за формулою: 2 * (довжина + ширина)

За умовою периметр дорівнює 60 м, отже маємо рівняння:

2 * (2 * х + х) = 60

Спростивши рівняння, отримаємо:

2 * (3 * х) = 60

6 * х = 60

х = 10

Тепер можемо розрахувати довжину прямокутника: 2 * х = 2 * 10 = 20 м.

Площа прямокутника розраховується за формулою: ширина * довжина

Площа = 10 м * 20 м = 200 м².

Отже, площа прямокутника становить 200 арів.