Який шлях пройде кінець хвилинної стрілки довжина якої 18мм за 1 годину


Ответы на вопрос

Отвечает Сизова Аня.

Ответ:≈11см або ≈110мм

Пошаговое объяснение:

18 мм = 1,8 см

Довжина кола або шлях дорівнює:

С = 2ПR =2*3,14*1,8=6,28*1,8 = 11,304≈11см ≈110мм