Який шлях проходить за 3 години кінець хвилинної стрілки довжина якої дорівнює 2 см


Ответы на вопрос

Отвечает Плахута Ира.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

знайдем довжину одного оберту

L=2πR=2*3,14*2=12,56см

перемножимо на три

12,56*3=37,68 см проходить за три години