Який шлях проходить кінець хвилинної стрілки годинника за 1 добу,якщо довжина стрілки дорівнює 2 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Комар Артем.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 сутки=24 часа=24·60=1440 минут

1 минута=C - длина окружности

C=2πr

r=2 см

С=2·1440π=2880π≈2880·3,14≈9043,2 см