Який шлях пройде кінець годинникової стрілки годинника, довжина якої 3 см, за одну добу?


Ответы на вопрос

Отвечает Щука Авель.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 доба=24 години

1 година = C - довжина кола

Довжина кола дорівнює:  C=2πr,  де радіус  r=3 см

С=2*24π=48π=48*3,14≈150,72 см