Сума двох чисел дорівнює 167. Одне з чисел на 27 більше за інше Знайдіть ці числа​


Ответы на вопрос

Отвечает Шматков Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай перше число дорівнює х,тоді друге число =х+27.

Складаємо рівняння:

Х+х+27=167

2х=167-27

2х=140

Х=70

1 число=70

2 число=70+27=97.