Площа круга дрівнює 50,24 см. Обчисліити радіус кола та довжину кола​


Ответы на вопрос

Отвечает Кошкина Лена.

Ответ:

P=2πR.

P=50,24 см

R=P/2π

R=50,24/2×3.14=8

Пошаговое объяснение: 10000%