за 3 години автобус проїхав 240 км долаючи кожний час однакову відстань . скільки кс проїхав

автобус за один час?

Ответы на вопрос

Отвечает Демёхин Вова.

Ответ:

1) 240:4=60(с)

2)60+20=80(с)

3)240:80=3(г)