Как разделить 6 2/3 на 70


Ответы на вопрос

Отвечает Сизов Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6 2/3 : 70 = 20/3 : 70/1 = 20/3 * 1/70 = 2/21 .

 1) перетворюємо мішані числа у неправильні дроби ( 2 3/4 = 11/4 ; ... ) ;

 2)ділення дробів замінюємо множенням першого дробу на число обернене до другого дробу ;  

3) скорочуємо дроби ;

4) якщо результат  неправильний дріб , то перетворюємо у мішане

    число .