Господар привіз на базар яблука двох сортів:гала(за ціною 10 грн за кг)та айдаред(за ціною 15 грн

за кг).Скільки кг яблук кожного сорту він має взяти,щоб отриматі 50 кг суміші за ціною 12 грн за кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Кереев Ярослав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - количество яблок гала, кг.

y - количество яблок айдаред, кг.

Система уравнений:

x+y=50; x=50-y

10x+15y=12(x+y); 10x+15y=12x+12y; 12x-10x=15y-12y; 2x=3y

2(50-y)=3y

100-2y=3y

3y+2y=100

y=100/5

y=20 кг яблок айдаред нужно взять и

x=50-20; x=30 кг яблок гала.