8. На продаж привезли 43 кг грибів. Білі гриби і маслю- ки разом важили 30 кг, а маслюки та

рижики разом24 кг. Скільки кілограмів грибів кожного виду привезлина продаж?​

Ответы на вопрос

Отвечает Черников Денис.

Ответ:Так як маслюки присутні в двох сумішах грибів ( білі і маслюки та маслюки і рижики) , то нехай маслюків було x кг.

Тоді білих грибів було 30 - х , а рижиків 24 -х .

За умовою задачі усього грибів 43 кг. Отже , складаємо рівняння ( плюсуємо усі гриби )

х + 30 - х + 24 -х = 43

-х = - 11 , отже х = 11 (кг маслюків)

30 -11 = 19 кг білих грибів

24 - 11 = 13 кг рижиків

Пошаговое объяснение: