Деяке число зменшили на 5 і отримане число збільшили втричі. У результаті отримали число 99.

Знайдіть невідоме число. Складіть і розв’яжіть рівняння. Сума подвоєного числа x і числа 24 дорівнює 56 Помогите.

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) x - некоторое число.

3(x-5)=99; x-5=99/3; x=33+5=38

Ответ: 38.

2) 2x+24=56         |2

x+12=28

x=28-12=16

Ответ: 16.