Периметр рівнобедреного трикутника24,6 см. Кожна з бічних сторін відноситься до основи як 2,5:1 ,

Обчисли сторони трикутника.ПОМОГИТЕ ПЖЖЖ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хозяинова Елена.

Ответ:

маємо рівняння

P=2.5x*2+x=6x

x=24.6/6=4.1

основа = 4.1 см

бічна сторона = 2.5*4=10 см