Щоб наздогнати подругу, дівчинка швидко пройшла 200 м, а потім пробігла на 40 м мен-ше, ніж

пройшла. Яку відстань подолала дів-чинка, щоб наздогнати подругу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чухолдин Александр.

Ответ:260

Пошаговое объяснение:

1)200 - 40=60(м)-пробігла

2)200+60=260(м)

Удачи!