Довжини двох сторін трикутника відносяться як 1:2, а третя більша від меншої сторони на 2 см.

Знайдіть сторони трикутника, якщо його периметр дорівнює 22 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гекк Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 сторона = 1х = х

2 сторона = 2х

3 сторона = х+2

Р = 22

х + 2х + х + 2 = 22

4х + 2 = 22

4х = 22 - 2

4х = 20

х = 20 : 4

х = 5

1 сторона = (х) = 5 см

2 сторона = (2х) = 2 * 5 = 10 см

3 сторона = (х+2) = 5 + 2 = 7 см

5 + 10 + 7 = 22