Діаметр кола дорівнює 30 см.Знайдіть площу круга,обмеженого цим колом.​


Ответы на вопрос

Отвечает Дмитришин Саша.

Відповідь: 225π см²

Покрокове пояснення:

S=π r²

r=d:2=30:2=15(см)- радіус кола

S=π r²=π *15²=225π (см²)