Перша сторона трикутника на 3 см довша за другу, третя удівічі більша за 2 другу. Знайти довжини

сторін трикутника, якщо його периметр дорівнює 19.

Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Алина.

Ответ:Перша сторона 7 см,друга 4 см,третя 8 см.

Пошаговое объяснение:

другу сторону в1зьмемо за х,тод1 перша сторона х+3,а третя  2х.Периметр дор1внюэ сумм1 стор1н х+2х+(х+3)=19 ;4х+3=19 ;4х=19-3;4х=16  ;х=16:4   ;х=4     Друга сторона  4 см,перша 4+3=7 см,третя сторона 2*4=8см