Чому дорівнює скалярний добуток векторів äiЬ , якщо ä(2, -5), Б (4; -3)?​


Ответы на вопрос

Отвечает Зарлыков Канат.

Ответ:

a·b = ax·bx + ay·by = 2·4+ (-5)·(-3) = 8+ 15=23