Що менше 1/2 м чи 1/2 дм і на скільки? Поможіть на завтра треба​


Ответы на вопрос

Отвечает Ларина Анна.

Відповідь:

Відповідь: 1/2 дм менше від 1/2 м  на 45 см

Покрокове пояснення:

1)1/2 м= 50 (см)

2)1/2 дм = 5 (см)

3)50-5 = 45 (см)

Відповідь: 1/2 дм менше від 1/2 м  на 45 см