Майстер виготовляє одну деталь за 4 хв, а його учень за 7 хв. Працюючи разом вони виготовили 44

деталі. Скільки из цих деталей виготовив учень? Плиииз помогите только с пошаговим решением!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кочергин Миша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Створимо рівняння

4х+7х=44

//знаходимо х

11х=44

х=44:11

х=4

//але це ми знайшли лише х, далі просто множимо

4*4=16

7*4=28